Playgro - Počítání s barevnými skládacími kyblíčky

Kód: DS95127419
Značka: Playgro
479 Kč
Skladem
Zábavné kyblíčky pro všechny zvídavé dětiPočítání a porovnávání v těchto kyblíčcích je jedinečný a zábavný způsob, jak mohou batolata a děti v předškolkovém věku zkoumat čísla, třídění, porovnávání a skládání. Sada obsahuje 4 krásné kyblíčky a 16 barevných mincí. Děti mohou rozvíjet své myšlení a dovednosti řešení problémů prostřednictvím 5 různých her se zvyšující se obtížností: přiřazování podle barev, čísel, tvarů, znaků nebo poznávání čísel a počítání. Mince a kyblíčky mají odpovídající čísla, barvy a roztomilé zeleninové postavičky. Hmatové vroubky na okraji každé mince znázorňují číslo na líci mince, což je skvělé pro děti se zrakovým postižením! Kromě matematiky jsou mince a kyblíky skvělé na stavění na sebe a ideální pro nekonečné aktivity s hraním rolí.  Určeno pro děti 1-3 roky. Hračka je součástí PLAYGRO STEM konceptu.5 zábavných vzdělávacích her:Přiřaďte mince a kyblíky k sobě podle: Barvy: Vložte fialové mince do fialového kbelíku! Čísla: Vložte mince s číslem 2 do kbelíku s číslem 2. Znaku: Vložte mrkvové mince do kbelíku s mrkví. Tvaru: Vložte čtvercovou minci do kbelíku se čtvercem.  Počítejte mince a učte se vše ohledně čísel Hlavní funkce:Mysl: Kyblík a mince pomáhají řešit problémy a třídit. Motorika: Objevujte stavění pomocí stohovatelných kbelíků Vizuální vnímání: Barevné mince a zeleninové postavičky podporují vizuální vnímání Počítání: Pět zábavných her seznamuje s ranými matematickými pojmy, jako je počítání, přiřazování tvarů a rozpoznávání vztahů

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Zábavné kyblíčky pro všechny zvídavé děti

Počítání a porovnávání v těchto kyblíčcích je jedinečný a zábavný způsob, jak mohou batolata a děti v předškolkovém věku zkoumat čísla, třídění, porovnávání a skládání.

Sada obsahuje 4 krásné kyblíčky a 16 barevných mincí. Děti mohou rozvíjet své myšlení a dovednosti řešení problémů prostřednictvím 5 různých her se zvyšující se obtížností: přiřazování podle barev, čísel, tvarů, znaků nebo poznávání čísel a počítání.

Mince a kyblíčky mají odpovídající čísla, barvy a roztomilé zeleninové postavičky. Hmatové vroubky na okraji každé mince znázorňují číslo na líci mince, což je skvělé pro děti se zrakovým postižením!

Kromě matematiky jsou mince a kyblíky skvělé na stavění na sebe a ideální pro nekonečné aktivity s hraním rolí.  

Určeno pro děti 1-3 roky.

Hračka je součástí PLAYGRO STEM konceptu.

5 zábavných vzdělávacích her:

Přiřaďte mince a kyblíky k sobě podle:

  • Barvy: Vložte fialové mince do fialového kbelíku!
  • Čísla: Vložte mince s číslem 2 do kbelíku s číslem 2.
  • Znaku: Vložte mrkvové mince do kbelíku s mrkví.
  • Tvaru: Vložte čtvercovou minci do kbelíku se čtvercem. 
  • Počítejte mince a učte se vše ohledně čísel

Hlavní funkce:

  • Mysl: Kyblík a mince pomáhají řešit problémy a třídit.
  • Motorika: Objevujte stavění pomocí stohovatelných kbelíků
  • Vizuální vnímání: Barevné mince a zeleninové postavičky podporují vizuální vnímání
  • Počítání: Pět zábavných her seznamuje s ranými matematickými pojmy, jako je počítání, přiřazování tvarů a rozpoznávání vztahů

Doplňkové parametry

Kategorie: Skládačky a vkládačky
Hmotnost: 5 kg