Playgro - Svítící kolotoč s uklidňující hudbou

Kód: DS19943034
Značka: Playgro
1 299 Kč
Skladem
Svítící ovečky, které pomáhají uspávat miminko. Pro mnoho kojenců bývá usínání obtížné a stresující, a čím déle přetrvává, tím těžší je to změnit.Uklidňující svítící kolotoč je vhodný již od narození, vytváří uklidňující a konejšivé prostředí před spaním, které dítě uvolní, podpoří jeho spánek a zavede před spaním pozitivní a známý rituál.Zatímco tři rozkošné ovečky jemně svítí duhou měnících se barev pod noční krajinou mraků a hvězd, 30 minut uklidňující hudby uklidňuje a podporuje miminko, aby se samo uspalo. Díky 3 režimům hry: světla a hudba, pouze hudba nebo pouze světla, si rodiče mohou přizpůsobit režim uspávání, který nejlépe vyhovuje jejich děťátku. Během bdění dítěte dělají krásné tvary a průsvitné materiály z tohoto kolotoče úžasný dekorativní prvek do dětského pokoje. Tento svítící kolotoč neobsahuje šňůry a je vhodný na cesty, takže je ideální pro vytvoření uklidňujícího prostoru pro udržení režimu spánku dítěte, ať už jste kdekoli.Hlavní přednosti:Měkká svítící světla mění barvy a vytvářejí pro dítě uklidňující vizuální prostředí.30 minut jemné hudby pro uvolnění dítěte a podporu spánku3 režimy přehrávání: 1. Hudba a světla 2. Pouze hudba 3. Pouze světla Bez šňůry a vhodný na cestyKrásný dekorativní prvek do dětského pokoje.Návod ke stažení zde

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Svítící ovečky, které pomáhají uspávat miminko.

Pro mnoho kojenců bývá usínání obtížné a stresující, a čím déle přetrvává, tím těžší je to změnit.

Uklidňující svítící kolotoč je vhodný již od narození, vytváří uklidňující a konejšivé prostředí před spaním, které dítě uvolní, podpoří jeho spánek a zavede před spaním pozitivní a známý rituál.

Zatímco tři rozkošné ovečky jemně svítí duhou měnících se barev pod noční krajinou mraků a hvězd, 30 minut uklidňující hudby uklidňuje a podporuje miminko, aby se samo uspalo.

Díky 3 režimům hry: světla a hudba, pouze hudba nebo pouze světla, si rodiče mohou přizpůsobit režim uspávání, který nejlépe vyhovuje jejich děťátku. Během bdění dítěte dělají krásné tvary a průsvitné materiály z tohoto kolotoče úžasný dekorativní prvek do dětského pokoje. Tento svítící kolotoč neobsahuje šňůry a je vhodný na cesty, takže je ideální pro vytvoření uklidňujícího prostoru pro udržení režimu spánku dítěte, ať už jste kdekoli.

Hlavní přednosti:

  • Měkká svítící světla mění barvy a vytvářejí pro dítě uklidňující vizuální prostředí.
  • 30 minut jemné hudby pro uvolnění dítěte a podporu spánku
  • 3 režimy přehrávání: 1. Hudba a světla 2. Pouze hudba 3. Pouze světla Bez šňůry a vhodný na cesty
  • Krásný dekorativní prvek do dětského pokoje.
  • Návod ke stažení zde


Doplňkové parametry

Kategorie: Kolotoče nad postýlku
Hmotnost: 5 kg