Playgro - Veselá knížka se zvířecími maňásky

Kód: DS73961736
Značka: Playgro
499 Kč
Skladem
Každé z těchto 5 jedinečných zvířat má jiný domov. Dokážete zjistit, komu domov patří? Pět rozkošných zvířecích prstových loutek spolu s krásně ilustrovanou textilní knížkou přináší malým dětem spoustu zábavy, vyprávění příběhů a dobrodružství. Díky kukátkovému otvoru lze každou loutku začlenit do scény na jakékoli stránce, což zvyšuje představivost a podněcuje předškoláky ke zkoumání pojmů o vztazích, prostředí a živých tvorech. Vyprávění příběhů rozšiřuje komunikační dovednosti a rozvíjí emocionální pohodu, podporuje empatii, porozumění, uvažování a humor. Loutky padnou na prsty batolatům i dospělým, takže se na zábavě mohou podílet všichni. Snadno připevnitelný klip na knížku je ideální pro autosedačky, kočárky a dětské tašky. Součástí balení je i síťovaná taška se šňůrkou pro pohodlné uložení loutek. Určeno pro děti 1-3 roky. Hračka je součástí PLAYGRO STEM konceptu. Hračka působí na rozvoj: Mysli: Učení metodou pokusů a omylů, zábava s kombinováním a přiřazováním. Motoriky: Vyzkoušejte si, jak se dá v praxi použít a jak se dá využít: Rozvíjejte motorické dovednosti Vnímání barev: Podporuje hraní rolí, podporuje barevné a vizuální vnímání a rozšiřuje jazykové dovednosti. Matematika: Rozpoznávání řádu a vztahů

Detailní informace

Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Detailní popis produktu

Každé z těchto 5 jedinečných zvířat má jiný domov. Dokážete zjistit, komu domov patří?

Pět rozkošných zvířecích prstových loutek spolu s krásně ilustrovanou textilní knížkou přináší malým dětem spoustu zábavy, vyprávění příběhů a dobrodružství.

Díky kukátkovému otvoru lze každou loutku začlenit do scény na jakékoli stránce, což zvyšuje představivost a podněcuje předškoláky ke zkoumání pojmů o vztazích, prostředí a živých tvorech. Vyprávění příběhů rozšiřuje komunikační dovednosti a rozvíjí emocionální pohodu, podporuje empatii, porozumění, uvažování a humor.

Loutky padnou na prsty batolatům i dospělým, takže se na zábavě mohou podílet všichni.

Snadno připevnitelný klip na knížku je ideální pro autosedačky, kočárky a dětské tašky. Součástí balení je i síťovaná taška se šňůrkou pro pohodlné uložení loutek.

Určeno pro děti 1-3 roky.

Hračka je součástí PLAYGRO STEM konceptu.

Hračka působí na rozvoj:

  • Mysli: Učení metodou pokusů a omylů, zábava s kombinováním a přiřazováním.
  • Motoriky: Vyzkoušejte si, jak se dá v praxi použít a jak se dá využít: Rozvíjejte motorické dovednosti
  • Vnímání barev: Podporuje hraní rolí, podporuje barevné a vizuální vnímání a rozšiřuje jazykové dovednosti.
  • Matematika: Rozpoznávání řádu a vztahů

Doplňkové parametry

Kategorie: Knížky pro děti
Hmotnost: 5 kg